ConiaSoft Yazılım Paketleri

ConiaSoft,kullanıcılarına yenilikçi gelecek teknolojilerine ait yazılım çözümleri portföyü sunan bir yazılım programıdır.

 

Yazılımımız süreçleri kolaylaştırır, verimliliği artırır ve şirketlerin dijital çağda başarılı olmasını sağlar. ConiaSoft üretim şirketleri, mali müşavirler, yeminli mali müşavirler, denetim şirketleri,avukatlar, perakende şirketleri, oteller, hastaneler,  üniversiteler gibi tüm özel ve kamu kuruluşlarına yazılım çözümleri sunmaktadır.

Süreç Optimizasyonu

ConiaSoft yazılımı, şirketinizdeki idari, finansal ve organizasyona dair süreçleri optimize etmek için kapsamlı ve son teknoloji yazılım araçları sunar.

Mali Süreçler

Bütün muhasebe süreçleri kapsamındaki; faturalandırma, mali analizler, raporlama, ERP gibi tüm işlemlerinizi ConiaSoft ile kolayca yönetebilirsiniz.

Uzman Danışmanlık

Spesifik alanlarda faaliyet gösteren firmalara yönelik, süreçlerini en etkin şekilde yönetebilmeleri konusunda yapay zeka ve makine öğrenimi ile teknolojik çözümler elde edebilirsiniz.

ConiaSoft olarak; ihtiyaç duyulan teknolojinin, büyüklük veya bütçe farkı gözekmeksizin tüm sektörler tarafından erişilebilir olması gerektiğine inanıyoruz.

 

Misyonumuz, operasyonları kolaylaştıran, üretkenliği artıran ve müşteri deneyimlerini iyileştiren son teknoloji yazılım çözümleriyle işletmeleri güçlendirmektir.

 

Bu amaç ile muhasebe, sağlık, havacılık, konaklama, bankacılık gibi bütün sektörler için özel olarak tasarlanmış çok çeşitli yazılım ürünleri sunuyoruz.

 

ConiaSoft’un Kurucusu olarak, “teknolojinin bir gelişim aracı olduğuna ve onu dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için kullanmanın bizim sorumluluğumuz olduğuna” yürekten inanıyorum.

 

Biz işletmelerin çalışma süreçlerini teknolojik olarak geliştiren ve dönüştüren yenilikçi çözümler sunmaya kararlıyız.

 

Deneyimli profesyonellerden oluşan ekibimiz, farklı sektörlerin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik yazılım çözümlerini geliştirmek için her daim sizlerle beraberdir.

 

Geleceğin teknolojilerini biz insanların kontrol edebileceği şekilde geliştirmeliyiz ki tasarlayıp geliştirdiğimiz geleceğin teknolojileri hayatımızı kolaylaştırsın.

 

Vizyonlarınızı gerçekleştirmek için geleceğinizi ConiaSoft ile şekillendirin.

 

Şakir Yavuz

Kurucu ve Başkan

CONIASOFT SOFTWARE TECHNOLOGIES LTD.

Yapay Zekanın (YZ) tarihi, muhasebe, vergi, denetim, oteller, hastaneler ve tedarik zinciri yönetimi için en son yazılım çözümlerini geliştirmeye adanmış bir şirket olan ConiaSoft’ un ilerici yolculuğuyla yakından paralellik göstermektedir. Yapay zeka, başlangıcından günümüze kadar ConiaSoft’ un teknolojik yeniliklerin ön saflarında yer alma kararlılığını yansıtan önemli ilerlemeler kaydetmiştir.

Tarih boyunca yapay zeka, öncülerin gelişiminin temelini attığı ilk zamanlarından makine öğrenimi ve derin sinir ağlarında çığır açan günümüze kadar evrim geçirmiştir. Benzer şekilde ConiaSoft da sürekli olarak yeni teknolojileri benimsemiş ve yazılım tekliflerini geliştirmek, süreçleri kolaylaştırmak ve çok çeşitli müşterilerine değerli iç görüler sağlamak için yapay zekadan yararlanmıştır.

ConiaSoft, Yapay Zekanın muhasebe ve finans alanındaki dönüştürücü gücünün farkındadır. Yazılım çözümleri, yapay zeka algoritmalarını ve makine öğrenimini kullanarak karmaşık finansal görevleri otomatikleştirir, doğruluğu artırır ve daha hızlı karar vermeyi sağlar. Yapay Zekanın bu entegrasyonu, işletmelerin operasyonlarını optimize etmelerini ve pazarda rekabet avantajı elde etmelerini sağlar.

Ayrıca, ConiaSoft’ un yapay zeka odaklı çözümleri muhasebenin ötesine geçerek vergi yönetimi, denetim süreçleri, otel yönetimi, hastane operasyonları ve tedarik zinciri optimizasyonu gibi alanlara da yayılmaktadır. ConiaSoft, yapay zeka yeteneklerini bu alanlara entegre ederek müşterilerinin verimliliği artırmasını, müşteri deneyimlerini geliştirmesini, büyümeyi ve başarıya yönlendiren veriye dayalı kararlar almasını sağlar.

Yapay zeka ilerlemeye devam ederken, ConiaSoft yeni olasılıkları keşfetmeye ve çağın bir adım önünde olmaya kararlıdır. Yapay Zekanın potansiyelini benimseyen ConiaSoft, işletmelerin giderek dijitalleşen bir dünyada çalışma ve gelişme şekillerinde devrim yaratan yenilikçi yazılım çözümleri sunarak bir sektör lideri konumunu teyit etmektedir.

Ürünler

Güvenlik

Güvenliğiniz siber güvenlik teknolojileri ile her zaman güvence altında tutulur.

Güvenlik

ConiaSoft her gün Siber Güvenlik ve güvenliğinizi sağlar.

Sürdürülebilirlik

ConiaSoft işletme süreçlerinin sürdürülebilirliğini sağlar.

Security

ConiaSoft software promotes sustainable practices.

Menşei

ConiaSoft yazılımı, uluslararası birikim ve uzmanlıkla geliştirilmiştir.

Security

ConiaSoft software has its origins in cutting-edge technology.

Veri Güvenliği

ConiaSoft, verilerinizin korunmasına ve gizliliğine öncelik verir.

Security

ConiaSoft software prioritizes stringent data protection measures.

Akıllı Veri Girişi
Akıllı Veri Girişi
Belgelerden bilgi çıkaran ve ilgili alanları doğru bir şekilde dolduran yapay zeka algoritmalarıyla veri girişi görevlerini kolaylaştırın, hataları azaltın ve zamandan tasarruf edin.
Akıllı Harcama Sınıflandırması
Akıllı Harcama Sınıflandırması
Akıllı gider sınıflandırması, işlem verilerine göre giderleri otomatik olarak kategorize etmek için yapay zeka (AI) ve makine öğrenimi (ML) gibi gelişmiş teknolojileri kullanan bir muhasebe yazılımı özelliğidir.
CONIASOFT AI - TR (1)
Otomatik Banka Mutabakatı
Otomatik Banka Mutabakatı
AI teknikleri, banka işlemlerini muhasebe girişleriyle eşleştirerek hesapları verimli bir şekilde mutabakat sağlar ve tutarsızlıklar ortaya çıktığında düzeltmeler önerir.
Akıllı Finansal Analiz
Akıllı Finansal Analiz
AI analitiği, bilgilendirici raporlar oluşturur, trend analizi gerçekleştirir ve optimizasyon önerileri sunarak bilgiye dayalı karar vermeyi destekler.

Kullanıcı Yorumları

Sizi Arayalım

    tr_TRTürkçe
    Select your currency
    USD Amerika Birleşik Devletleri (ABD) doları
    X